Filter produktov

Použité filtre:
Výrobca
Veľkosť

Nové produkty

Spodné prádlo 13 produkty

Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek
 • 30,00 €

  The Weaver Boxer Brief majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seamzaručujeme dokonalú ochranu.

  30,00 €
  Skladom
 • 35,00 €

  Tri Print Grey majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seamzaručujeme dokonalú ochranu.

  35,00 €
  Skladom
 • 30,00 €

  Máš nepohodlný pocit z nosenia spodného prádla ? V tom prípade musíš vyskúšať naše Stance Travel Vibes Blue. Sú vytvorené z mäkkej bavlny, tento dizajn je priedušný a luxusne mäkký.

  30,00 €
  Skladom
 • 30,00 €

  Surf Monkey Navy majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti. Vďaka našej technológii Feather-seam zaručujeme dokonalú ochranu.

  30,00 €
  Skladom
 • 28,00 €

  Zostaň  v pohodlí počas celého dňa s novými Stance Staple trenkami.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seam zaručujeme ochranu voči oderu.

  28,00 €
  Skladom
 • 35,00 €

  Zostaň  v pohodlí počas celého dňa s novými Stance Norm Wholester trenkami.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seam zaručujeme ochranu voči oderu.

  35,00 €
  Skladom
 • 25,00 €

  No Vacancy Boxer Brief majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seamzaručujeme dokonalú ochranu.

  25,00 €
  Skladom
 • 35,00 €

  Stance Later Black majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti. Vďaka našej technológii Feather-seam zaručujeme dokonalú ochranu.

  35,00 €
  Skladom
 • 30,00 €

  Zostaň v pohodlí počas celého dňa s novými Stance FlowerTripBlack.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seam zaručujeme ochranu voči oderu.

  30,00 €
  Skladom
 • 30,00 €

  Stance Flake FLag Multi majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seamzaručujeme dokonalú ochranu.

  30,00 €
  Skladom
 • 25,00 €

  Stance Fish BonesBoxer Brief majú pohodlný materiál s výbornou podporou.Dvojvrstvová konštrukcia vrecúška ponúka podporu s priestorom pre odvetrané časti,zatiaľ čo Butter Blend materiál a pružný Core-flex zabezpečujú celodenný komfort. Vďaka našej technológii Feather-seamzaručujeme dokonalú ochranu.

  25,00 €
  Skladom
 • 21,90 €

  Stance Night Flowers sú tropical relaxed fit boxerky, ktoré so svojou 6” dížkou rozkroku dokonale sedia na každom tele. Pri ich zhotovovaní boli použité len tie najmäkšie bavlny, ktoré boli upravené veľmi jemným silikónom pre ich dlhšiu trvácnosť.

  21,90 €
  Skladom
 • 21,90 €

  The Circle Chart sú relaxed fit boxerky, ktoré so svojou 6” dížkou rozkroku dokonale sedia na každom tele. Pri ich zhotovovaní boli použité len tie najmäkšie bavlny, ktoré boli upravené veľmi jemným silikónom pre ich dlhšiu trvácnosť. Samozrejmosťou je pás Core-flex™, ktorý eliminuje podráždenie v tomto modernom dizajne Vista.

  21,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek